poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Witam cieplutko...


... pomimo zimowej aury za oknami. Myślałam o założeniu tego pamiętnika od dawna, a dzisiejsza data wydała mi się w sam raz. Po co chcę się pojawić w sieci? Żeby podzielić się tym co dla mnie ważne, a przede wszystkim tym co wypełnia mój wolny czas czyli tworzeniem w technice decoupage. Ciekawią mnie też inne techniki rękodzielnicze i czasem ich próbuję. Jestem osobą ciekawą świata, gadatliwą i żyjącą w wiecznym niedoczasie. Postaram się tu jednak pisać regularnie.
Mój blog swą nazwę zawdzięcza mojej miłości do siedzenia po nocach, nazwie ulicy przy której mieszkam i miejscu, w który żyję, a które dotyka gwiazd oraz nocnemu sierpniowemu niebu na ukochanych Mazurach. 
Rozgośćcie się i zostańcie ze mną na chwilę lub dwie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie i będziecie chętnie wracać.
Na powitanie wieczorne zdjęcia z pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych, dość nietypowe przyznacie.

2 komentarze:

 1. Bardzo piękne zdjęcia Marto :) pamiętne to będą święta, ha, ha, ha

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Marto :)
  Powstanie Twojego bloga zbiegło się w czasie z powstaniem mojego... i proszę, Twój też nawiązuje do gwiazd:)
  Przeczytałam i obejrzałam wszystko - jestem pod wrażeniem i prac, i fotek, bardzo mi się podobają, będę Twojemu miejscu pod gwiazdami kibicować, i, jak pozwolisz, wpadać pod Twoje gwiaździste niebo...
  Pozdrawiam z Posen, Vika
  astrolabiumart.pl

  OdpowiedzUsuń