niedziela, 14 lipca 2013

Czerwcowe wspomnienia

Dawno mnie nie było. Intensywny czerwiec mocno dał mi w kość i łapałam oddech. Dziś chcę jednak wspominać najmilsze chwile tego miesiąca..
Zaczęłam go na moich ukochanych Mazurach. Popatrzcie na zdjęcia - gdzie można znaleźć piękniejsze i bardziej urozmaicone widoki?


 Razem z uczniami mojej klasy podziwiałam uroki wsi mazowieckiej :)
Przede wszystkim  wreszcie spotkałam się z moimi koleżankami z ulubionego  forum decoupage , a działo się to podczas ZLOTU w Dzierżąznej - prawie w środku Polski. Było twórczo, było wesoło, pysznie i swojsko. Oj, będę tęskniła do następnego spotkania :) A tutaj grono zakręconych dekupażystek, drużyna Małej Mi i efekty naszej pracy.Wśród uczestniczek spotkania trwała zabawa w obdarowanie wylosowanej osoby własnoręcznie wykonaną zakładką. Zobaczcie jakie cudo przygotowała dla mnie Lena. Jeszcze raz dziękuję :)  
Niestety moich prac zlotowych jeszcze nie wykończyłam i nie mogę pokazać, oprócz jednej, ale o tym w kolejnym poście...
Miesiąc minął pracowicie, a ja muszę się jeszcze pochwalić zdobyciem ciekawych staroci do przerobienia decu i mebli do domu. Najbardziej podobają mi się fotele kinowo-teatralne do pokoju córki i stary młynek do kawy.Życzę Wam spokojnej końcówki nocy i obiecuję zajrzeć niedługo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz