niedziela, 16 lutego 2014

Konkursowo

Wspominałam w ostatnim poście, że moje forum działa na mnie mobilizująco :) Oto dowód. Praca wystawiona na konkurs z tematem "Kobieta różą, róża kobietą..." Tak widzę ten temat i podzielę się z Wami jeszcze jednym prywatnym odkryciem użytym do stworzenia tego pudełka - bejcą Syntilora o kolorze "ostrężyna". Pomaziałam go co prawda na wierzchu jeszcze innymi kolorami farb ale i tak bardzo mi się podoba.Pozdrawiam ciepło i prawie wiosennie i na koniec przedstawiam jeszcze książkę, którą warto przeczytać:  Eric Emmanuel Schmitt "Małżeństwo we troje". Zresztą większość książek tego autora mogę polecić, a najbardziej "Oskara i Panią Różę" oraz "Ewangelię według Piłata". Miłej lektury!10 komentarzy:

 1. Bardzo ładne Twoje pudło Marto :) i powiem Ci, że byłam pewna co do osoby, która je zrobiła :) koloru bejcy nie znam, ale chyba mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pudło , Góra pięknie skomponowana i ten dół i ten uchwyt, ...och, ach
  Dziękuję za polecenie książki, chętnie przeczytam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie zgrałaś wieczko z bokami , kolory, motywy, przetarcia - wszystko doskonałe i jeszcze ten uchwyt... - cudny kufer stworzyłaś Marto :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja stwierdzam,ze forum to rodzaj uzależnienia

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny kuferek! Piękna bejca! Bardzo mi się ten efekt podoba.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo spóźnione te moje podziękowania, ale szczere - za wszystkie miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękna, romantyczna, nic dodać nic ująć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne pudełeczko. Klimatyczne i bardzo, bardzo subtelne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Marta, przepiękna ta skrzynia, znalazłam ją co prawda po 3 latach, ale co tam :) Czy ten szablon dajesz na gołe drewno, a dopiero potem bejca? Pozdrawiam
  Mariola Drozd

  OdpowiedzUsuń