niedziela, 16 marca 2014

Niespodzianka

W piątek 14 marca nasze forum świętowało swoje 8 już urodziny. Z tej okazji tradycyjnie odbyła się Gala, w której w pięciu kategoriach prezentowane są najlepsze prace typowane przez swoich twórców. Potem przez kilka dni trwa głosowanie i w galowy wieczór prezentowane są wyniki. Laureaci w każdej dziedzinie otrzymują Złote Nożyce.
W piątek spotkaliśmy się ze znajomymi i do komputera mogłam zajrzeć dopiero bardzo późnym wieczorem. Jakież było moje zaskoczenie i radość, kiedy okazało się, że w kategorii Najpiękniejsza praca decoupage 2013 roku - wygrała moja komódka :) Do tej pory trudno mi uwierzyć, bo w plebiscycie startowały naprawdę piękne prace.  Bardzo dziękuję za głosy na moją szafeczkę :) A tutaj link do niej - kwietniowa komódka .
Czasu mało, dodatkowo zapisałam się na kursy e-learningowe, jakbym mało nauki miała ostatnio i teraz zaliczam kolejne zadania i prace. Ale warsztat decu i koralikowy odkurzony i produkcja idzie. Niedługo pokażę co stworzyłam. Dziękuję, że pomimo mojego nieregularnego pisania - wciąż tu wpadacie :)

4 komentarze:

 1. Martuniu gratuluję wygranej! Głosowałam na Twoją komódkę, moja Marta też oddałaby na nią swój głos. Bardzo nam się podoba kolorystyka i świetna spójna całość. Jesteś mistrzynią komódek :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. bo piękna jest ta komódka! śliczna kolorystycznie i pomysł z kompozycją motywów miałaś nietuzinkowy i te rączki i motylek ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadamy, wpadamy i cieszymy się, że wygrywasz. Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani, buziaczki dla Was - za wizyty i komentarze, Bardzo się cieszę z tego tytułu :)

  OdpowiedzUsuń