poniedziałek, 5 grudnia 2016

Kartkowanie z Dorotką

Po raz kolejny z wielką przyjemnością uczestniczyłam w warsztatach z Dorotą Kopeć  - scrapową mistrzynią. Tym razem tworzyłyśmy zimowe kartki, skrzące się lodem, szronem  i śnieżnym puchem. Warsztaty byłe tym milsze, że w znanym i bliskim sercu towarzystwie w pięknym miejscu. A  wiedza i ciepło płynące od Dorotki - tym chyba nigdy ne można się nasycić. Dziękuję i zapraszam do oglądania :) 7 komentarzy:

 1. piękne i urzekające...

  OdpowiedzUsuń
 2. Martuś.... jakie to cudne musi być w realu.... marzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Arte, namawiam jeśli będziesz miała okazję w pobliżu, naprawdę warto, Dorotka jest bardzo otwartą i ciepłą osobą i chętnie dzieli się wiedzą, atmosfera na warsztatach jest świetna. Albo przynajmniej jakiś kurs według Dorotki krok po kroku - przednia zabawa. Ściskam!

   Usuń
 3. I ja miałam wreszcie okazję uczestniczyć w warsztatach z Dorotą i przyznam, że jestem zachwycona. I pracami, które zrobiłyśmy i Dorotą. Naprawdę była to cudowna sobota w gronie miłych memu sercu osób.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marto ... dziękuję !!! Tag jest piękny jak marzenie ... a w realu zapiera dech w piersiach :)

  Już nie raz miałam Ci powiedzieć, że wszystkie kartki, które od Ciebie otrzymałam mają w naszej rodzinie wielu wielbicieli :)

  Sciskam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń