piątek, 16 maja 2014

Porządki w zaległościach i nowojorczyk

Trudno się tłumaczyć z długiej nieobecności, ale taki czas teraz nastał i już. Mam nadzieję, że już niedługo pęd nieco zwolni i będzie więcej czasu na przyjemności. Cały czas działam, choć mało energicznie, bo zmęczenie mnie spowalnia. Kilka prac czeka na wykończenie. Dzisiaj chciałam pokazać ostatnie prace z okresu Wielkiej Nocy: jajo, które brało udział w forumowej zabawiem gęsie pudełeczko, wymiankowe baranki i kartki świąteczne.

Zdjęcia  dwóch ostatnich robiłam przy sztucznym świetle, stąd ta żółta poświata.
A na koniec komódka z motywami nowojorskimi zamawiana specjalnie dla miłośniczki tego miasta.

Przed pójściem spać bardzo lubię czytać, a majowe wieczory aż proszą się o dobrą lekturę.  Dziś polecam Wam "Listę moich zachcianek"

Pozdrawiam serdecznie nocną porą.4 komentarze:

 1. Martuniu życzę Tobie i sobie abyś spowolniła nieco bo z wielką przyjemnością podziwiam Twoje pracki. I jeszcze raz dziekuję za karteczkę :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja dziękuję Marzenko, za życzenia, za kartkę i za wizyty u mnie :)

   Usuń
 2. Nie jest tak źle, jeśli masz siły na czytanie, chociaż pewnie zasypiasz nad książką ;) O czym jest książeczka? Gęsie pudełko urocze. Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, a książka jest króciutka, opowiada o kobiecie żyjącej w małym miasteczku, która prowadzi pasmanterię i bloga o rękodziele. I pewnego dnia wygrywa na loterii bardzo duże pieniądze... No właśnie, jak one wpłyną na jej życie? Czyta się świetnie i daje do myślenia. Polecam

  OdpowiedzUsuń